Saaby zjechały nad Jezioro Tarnobrzeskie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Saaby zjechały nad Jezioro Tarnobrzeskie [zdjęcia]

2
1 z 4

Miłośnicy marki Saab z całej Polski południowo – wschodniej już po raz kolejny jako miejsce swojego zlotu wybrali Tarnobrzeg. Nad Jezioro Tarnobrzeskie przyjechali z całego Podkarpacia, z Małopolski i Lubelszczyzny.

 – Na starcie zlotu mamy około 50 samochodów, ale cały czas dojeżdżają kolejne. Gdyby nie pogorszenie się pogody, zapewne mielibyśmy więcej gości. Ale i tak impreza zapowiada się bardzo udanie. Jezioro Tarnobrzeskie wybraliśmy nieprzypadkowo. Tu zorganizowaliśmy pierwszy zlot Saab Spot Familia i powrót nad jezioro, po rocznej przerwie spowodowanej przebudową infrastruktury, to dla nas „powrót do źródeł”. Podoba się nam tu, jest bardzo fajna atmosfera i na pewno to nie jest nasz ostatni pobyt w tym miejscu – mówi z uśmiechem Bartosz Cukier z Saab Podkarpacie, które zorganizowało złot.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. 47-latek leżał rano zziębnięty przy garażu. Jego życie uratowali policjanci

Wśród pojazdów, które przyjechały do Tarnobrzega, nie zabrakło legendarnego „Krokodyla”, czyli Saaba 900. Gościny zlotowiczom udzieliła w swoim punkcie nad jeziorem tarnobrzeska „Tawerna Grekos”. Obok pawilonu gastronomicznego stanęły stoiska z częściami do samochodów, gadżetami motoryzacyjnymi, itd. Na zlocie była nawet malarka, tworząca na życzenie właścicieli aut … portrety ich samochodów. Dla uczestników zlotu organizatorzy imprezy przygotowali liczne pokazy, konkursy i inne atrakcje.

Więcej w papierowym wydaniu „TN”.

fot. Bogdan Myśliwiec

1 z 4

2 komentarze

  1. Ty się znasz chłopie. Trzeba szanować ludzi za dobrą pasję. Słuchaj, jak Ci to przeszkadza możesz rekultywować trawę co tygodniowy zjazd znafco 😉

  2. zmotoryzowany na

    Proponuje co miesiąc zlot Syrenek, Fiatów 126 p, Fiatów 125 p, Żuków, Nys, Jelczy, San-ów, Żubr-ów, Jelczy, Starów, motorynek, Motocykli rodem z PRL. Każdego miesiąca zlot jednego zjazd. Będzie świeże powietrze nad jeziorem zapewnione i trawa podniszczona.