Samochód wpadł w poślizg, jedna osoba trafiła do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Samochód wpadł w poślizg, jedna osoba trafiła do szpitala [zdjęcia]

1
1 z 3

We wtorek, 8 grudnia przed godziną 9 w Skowierzynie (powiat stalowowolski) doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego ucierpiała kobieta prowadząca pojazd marki huynday. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, ustalając przebieg zdarzenia. 

We wtorek przed godziną 9 policjanci ruchu drogowego dostali zgłoszenie dotyczące zdarzenia w miejscowości Skowierzyn. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem marki hyunday, jadąc w kierunku Radomyśla, straciła panowanie nad pojazdem na łuku i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód marki seat.

Zobacz także:
– Potężny pożar samochodu osobowego, wcześniej uderzył w słup i dachował [zdjęcia]

– Tarnobrzeg. W jednym z garaży pojawił się ogień
– Fuszerka na ul. Strefowej w Tarnobrzegu? Miasto odmówiło odbioru inwestycji

 

Kobieta kierująca hyundayem została przewieziona natychmiast do szpitala, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na chwilę obecną droga jest zablokowana, a na miejscu pracuje grupa operacyjna. – mówi sierż. szt. Małgorzata Kania oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 12.

Samochód wpadł w poślizg, jedna osoba w szpitalu – 3 zdjęcia

Fot. Dariusz Pachla

1 z 3
Udostępnij

1 komentarz

  1. Po pierwsze, hyundai, po drugie, kobieta prowadziła seata, po trzecie jechała w kierunku Radomyśla a HYUNDAI w przeciwnym( od strony Radomyśla). Proszę o dokładniejsze sprawdzanie informacji zanim coś się napisze.