Siarka Tarnobrzeg straciła bramkę w ostatnich minutach spotkania i przegrała ze Stomilem [zdjęcia]

17:34, 22.10.2022 KR Aktualizacja: 13:52, 23.10.2022

W dzisiejszym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg przegrała ze Stomilem Olsztyn 0:1. Zwycięska bramka dla przeciwnika padła w 89. minucie meczu...

To był zdecydowanie wyrównany mecz. Sytuacji obie ekipy nie stworzyły zbyt wiele. Siarkowcy kilka razy byli bliscy stracenia gola, lecz jeden z piłkarzy wybił piłkę z linii bramkowej, dobrze między słupkami spisywał się także Wojciech Muzyk.

Gospodarze także próbowali zagrozić przeciwnikowi. AKtywny pod bramką Stomilu był m.in. Ivan Agudo. Gdy wydawało się, że Siarka ma lekką przewagę, w 89. minucie gola po stałym fragmencie strzelił Piotr Kurbiel. Ta bramka dała zwycięstwo gościom 1:0.