Siarka Tarnobrzeg wygrała ze Stalą Stalowa Wola w Derbach Podkarpacia! [wideo]

19:10, 25.09.2021 KR

Siarka Tarnobrzeg pokonała dziś na własnym obiekcie Stal Stalowa Wola 1:0. Zwycięskiego gola w 89. minucie meczu strzelił Paweł Mróz.

Z pewnością można powiedzieć, że przez większą część derbowego pomiędzy Siarką i Stalą więcej emocji było na trybunach. Jak zwykle nie zawiedli kibice, którzy tłumnie stawili pojawili się na stadionie przy Alei Niepodległości 2.

Piłkarze obu drużyn nie rozpieszczali akcjami ofensywnymi. Goście co prawda stworzyli kilka groźnhych sytuacji, gdzie pod bramką gospodarzy robiło się gorąco. Jednak podopieczni Sławomira Majaka przeważali pod względem taktycznym. Brakowało jedynie udokumentowania w postaci bramki.

Gdy wydawało się, ze mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w 89. minucie Paweł Mróz, który niedługo wcześniej pojawił się na murawie, pokonał bramkarza Stali, wprawiając kibiców w euforię. Goście w doliczonym czasie gry nie zdołali odpowiedzieć i Siarka pokonała Stal 1:0.

Poniżej bramka Pawła Mroza. Zdjęcia i materiał wideo z Derbów Podkarpacia niebawem.