reklama
Spowodował wypadek. Okazało się, że od 7 lat nie ma prawa jazdy! - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Spowodował wypadek. Okazało się, że od 7 lat nie ma prawa jazdy!

0

Dzisiaj rano policjanci zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej na ul. Kwiatkowskiego. W trakcie legitymowania uczestników okazało się, że sprawca od 2009 roku ma cofnięte uprawnienia.

Po godz. 9 kierująca oplem vectrą poinformowała dyżurnego komendy, że przed chwilą został uszkodzony jej pojazd, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali obydwa pojazdy uczestniczące w kolizji, opla i renault.  Okazało się, że do stłuczki doszło na ulicy jednokierunkowej, a sprawca nie uciekł z miejsca, jedynie odjechał w celu zawrócenia pojazdem. Uczestnicy sami doszli do porozumienia, co do zadośćuczynienia za spowodowaną kolizję.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników. W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że 63-letni mieszkaniec Niska, który spowodował kolizję, w 2009 roku miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna będzie odpowiadał z przestępstwo z art. 180a kodeksu karnego tj. prowadzenie pojazdu mechanicznego mimo cofnięcia uprawnień.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.