14-latek sprawcą zabójstwa w Stalowej Woli! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

14-latek sprawcą zabójstwa w Stalowej Woli!

1

Szokującą informację podała Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu badająca sprawę zabójstwa, do jakiego doszło w niedzielę, 6 marca, w Stalowej Woli. Śmiertelny cios nożem w plecy 36-letniego mężczyzny zadał 14-letni chłopiec.

– Policja i prokuratura jeszcze w niedzielę ustaliły sprawcę zabójstwa, do jakiego doszło na ul. Jana Pawła II w Stalowej Woli. To 14 -letni chłopiec. Został zatrzymany i umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka w Rzeszowie. Ponieważ jest nieletni, sprawę przekazano do wydziału rodzinnego stosownego sądu – mówi prokurator Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

Przypomnijmy, do tragedii doszło w niedzielę, 6 marca, około godziny 20, w rejonie przystanku przy ul. Jana Pawła II. 36-letni mężczyzna został tam zaatakowany i pchnięty nożem w plecy. Mimo trwających ponad godzinę prób reanimacji, nie udał m się uratować mu życia.

– Znamy oczywiście wszelkie okoliczności tej tragedii, ale z racji tego, że sprawa podlega sądowi rodzinnemu, prokuratura nie będzie udzielać w tej sprawie informacji – mówi prokurator A. Dubiel. Fot. Czytelnik

 

Jeden komentarz

  1. konrado8419 na

    To właśnie tak kończy się pozostawianie dzieci samym sobie,to nie pojęte jak internet media społecznościowe,świat gier który w realny sposób oddaje swoją brutalność prowadzi do tragedii.Karać jak dorosłego.Umiał zabić niech odpowiada.Kara śmierci powinna zostać przywrócona to zmiejszyłoby liczbe zabójstw.