Stal SW. - Siarka 2:2 - zobacz gole i rzuty karne. Stal awansuje po karnych! [wideo]

20:22, 27.10.2021 TN Aktualizacja: 09:26, 30.10.2021

Stal Stalowa Wola zremisowała z Siarką Tarnobrzeg 2:2 w meczu 1/4 Okręgowego Pucharu Polski. Losy awansu rozstrzygnęły się w rzutach karnych, które lepiej wykonywali gospodarze.

Gole dla Stali Stalowa Wola zdobyli: Kamil Radulj w 18 minucie i Volodymyr Khorolsky w 50 minucie. Dla Siarki trafiali: Krzysztof Zawiślak i Kacper Józefiak w 53 minucie.

Siarka kończyła mecz w 10. Czerwoną kartką w doliczonym czasie gry ukarany został Kacper Józefiak. Mecz zakończył się remisem 2:2 i o losach awansu do 1/2 Okręgowego Pucharu Polski musiały decydować rzuty karne. Tutaj lepsza okazała się Stal - wygrywając 4:3. Pojedynek strzałów z 11 metrów zakończył strzał Pawła Mroza w słupek.