Strażacy okradzeni w trakcie akcji! Apelują o pomoc - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Strażacy okradzeni w trakcie akcji! Apelują o pomoc

1

Wczoraj podczas z akcji prowadzonej przez OSP Rudnik nad Sanem strażacy zostali okradzeni ze swojego sprzętu. Druhowie proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

We wtorek, 14 grudnia strażacy z OSP Rudnik nad Sanem zostali zadysponowani do pożaru warsztatu przy ulicy Czarneckiego. W akcji udział brały także zastępy z JRG Nisko, OSP Przędzel i OSP Kopki. Był to kolejny pożar w ostatnich dniach w tej gminie.

Zobacz także:
Groźny pożar domu, nocna akcja strażaków [zdjęcia][wideo]

Niestety niosący pomoc ochotnicy z Rudnika zostali okradzeni. Z wozu strażackiego ktoś w trakcie akcji ukradł nową pilarkę spalinową.

„Ostatnie dni były dla nas dość intensywne po codziennych akcjach ratowniczo-gaśniczych. Dziś straciliśmy sprzęt potrzebny do działań przy pożarach oraz powalonych drzewach. Jesteśmy bardzo zawiedzeni i rozgoryczeni, albowiem nawet nie przyszło nam na myśl, że taka sytuacja może się zdarzyć podczas ratowania czyjegoś mienia” – napisali strażacy w mediach społecznościowych, apelując o pomoc w odnalezieniu złodzieja.

Jeden komentarz

  1. Ludzie to najczęściej krętacze, złodzieje, oszuści, … . Tak długo można by wymieniać.Okazja czyni złodzieja. Miedzy nimi muszą się umieć znaleźć normalni , uczciwi. Nie pierwszy to przypadek złodziejstwa na szkodę strażaków z OSP.