Strażacy rywalizowali w zawodach powiatowych w Trześni [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Strażacy rywalizowali w zawodach powiatowych w Trześni [zdjęcia]

0
1 z 13

W niedzielę w Trześni (gmina Gorzyce) odbyły się XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i MDP. Druhny i druhowie z osiemnastu drużyn z regionu rywalizowali ze sobą o miejsca na podium oraz nagrody.

W grupie „A” pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Durdy, drugie OSP Cygany, a trzecie OSP Skopanie. Z kolei w grupie „C” zwycięzcą okazała się grupa druhen z OSP Krawce, zaraz za nimi na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP Chmielów, a trzecie miejsce zajęła OSP Gorzyce.

Wyniki w grupie MDP dziewcząt przedstawiały się następująco: pierwsze miejsce MDP Wrzawy, drugie MDP Ślęzaki, a trzecie MDP Knapy. W grupie MDP chłopców, na podium stanęli druhowie z MDP Grębów, na drugim miejscu zawodnicy z MDP Gorzyce, a na trzecim strażacy z MDP Durdy.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz puchary. Grupom „A” oraz „C” wręczono talony o wartości 1500 zł, 900 zł i 600 zł, a Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze otrzymały nagrody rzeczowe.

Gratulacje zwycięzcom składali m.in. Lucyna Matyka – zastępca wójta gminy Gorzyce, Jerzy Sudoł – starosta tarnobrzeski, Marek Barszcz – zastępca burmistrza Baranowa Sandomierskiego, Kazimierz Skóra – wójt Grębowa, Leszek Mirowski – zastępca burmistrza Nowej Dęby, a także bryg. Marian Róg – komendant PSP w Tarnobrzegu i Jacek Hynowski – prezes zarządu powiatowego ZOSP RP.

1 z 13

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.