Sukces filmu nakręconego przez uczniów ze Stalowej Woli - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Sukces filmu nakręconego przez uczniów ze Stalowej Woli

0

Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy twórczy projekt promujący bezpieczeństwo młodzieży w sieci, organizowany w ramach projektu „Chrońmy młodość w Sieci”, zajęli uczniowie klasy I THT w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Stalowej Woli.  

Rozstrzygnięty 4 grudnia konkurs, w którym rywalizowało 11 produkcji, zorganizowany został przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „Integracja” i współfinansowany był ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Jego celem było uwrażliwienie młodzieży na problemy rówieśników w obszarze korzystania z internetu. O tym, jaką oryginalnością, odwagą i kreatywnością wykazali się uczniowie popularnego „ekonomika”, można przekonać się oglądając 2,5-minutowy film dostępny  pod linkiem: http://chronmymlodosc.pl/ogloszenie-wynikow-konkursu/

Autorami filmu są Mateusz Szkolak, Eryk Kaczor, Marcel Motyka, Wiktoria Tabor, Katarzyna Wraga i Kacper Golik, którzy wykonali swe dzieło pod czujnym okiem pań pedagog: Katarzyny Cherli i Elżbiety Bzdoń. Gratulujemy! (r)

meda

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.