Święto Edukacji Narodowej. 50-lecie SP4 i nagrody dla tarnobrzeskich nauczycieli [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 28 października
reklama

Święto Edukacji Narodowej. 50-lecie SP4 i nagrody dla tarnobrzeskich nauczycieli [zdjęcia]

2
1 z 16

Dziś przypada Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji w całej Polsce odbywają się różne wydarzenia, podczas których mają miejsce podziękowania dla pedagogów za ich pracę. W Tarnobrzegu nagrodzono nauczycieli, a obchody połączone były z 50-leciem istnienia Szkoły Podstawowej nr 4.

Główne obchody Święta Edukacji Narodowej rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele ojców dominikanów. Następnie wszyscy udali się do Tarnobrzeskiego Domu Kultury, gdzie miała miejsce dalsza część wydarzenia.

Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie Aktów Mianowania oraz odebranie przysięgi od nowo mianowanych nauczycieli. Przyznane zostały także nagrody dla tarnobrzeskich pedagogów.

Dzisiejsza uroczystość została połączona z 50-leciem istnienia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika. Placówka tę rocznicę powstania obchodziła w ubiegłym roku, lecz ze względu na pandemię nie można było wówczas zorganizować większych obchodów.

1 z 16
Udostępnij

2 komentarze

  1. Gdzie jest sanepid, gdzie jest Policja. Jest dużo miejsca na sali. Powinno być zajęte co drugie krzesło. Odstępu nie trzymią, maski nie wszyscy mają zalożone. Czy rączki odkażali przed wejściem do sali? Mam wątpliwości. Organizator powinien ponieść karę.
    To ja covidek. W końcu was zaatakuję.

Zostaw odpowiedź