Już za kilka dni w Tarnobrzegu ruszy kolejna edycja wakacyjnej akcji „Lato w mieście”. Tegoroczny program zapowiada się wyjątkowo intensywnie – Urząd Miasta we współpracy z lokalnymi instytucjami przygotował bogaty kalendarz wydarzeń, warsztatów i spotkań, skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców oraz turystów.