W Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu wykonano zabiegi endoprotezoplastyki stawu kolanowego z wykorzystaniem nowoczesnego systemu robotycznego. To pierwsze zastosowanie robotyki w tej dziedzinie leczenia na Podkarpaciu.