1700 złotych stracił mieszkaniec powiatu opatowskiego, który padł ofiarą oszustwa podczas zakupu samochodu osobowego za pośrednictwem internetu. Mężczyzna zalazł ogłoszenie na popularnym portalu społecznościowym a następnie został przekierowany na stronę podobną do portalu sprzedażowego. Tam dokonał płatności. Niestety, po tej wpłacie nie było żadnego kontaktu z wystawcą ogłoszenia.