Ekologia, segregacja odpadów i oszczędzanie energii – o tych ważnych tematach najmłodsi uczą się w nietypowy sposób. W tarnobrzeskich przedszkolach po raz kolejny ruszył cykl ekologicznych przedstawień organizowanych we współpracy z firmą ECO Tarnobrzeg. Z aparatem odwiedziliśmy Przedszkole nr 6 w Tarnobrzegu, gdzie dzieci obejrzały spektakl „Strażnik Galaktyki”.