Sobotnia pogoda sprawiła, że plaża nad Jeziorem Tarnobrzeskim od godzin przedpołudniowych wypełniła się wypoczywającymi. Wysoka temperatura, słoneczna aura i początek wakacji zachęciły mieszkańców Tarnobrzega oraz gości z regionu do spędzenia dnia nad wodą. Wszystko wskazuje na to, że w niedzielę chętnych będzie jeszcze więcej.