Prace Józefa Opali, artysty rzeźbiarza z Koprzywnicy, będzie można zobaczyć na nowej wystawie czasowej w Muzeum Diecezjalnym w Sandomierzu. Otwarciu ekspozycji zatytułowanej „Artem Vitae” będzie towarzyszyć koncert.
Miłośnicy grafiki i kolekcjonerstwa będą mieli okazję zajrzeć do świata jednej z najbardziej kameralnych, a zarazem wymagających form sztuki. 5 maja o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu odbędzie się wernisaż wystawy „Ekslibris – sztuka grafiki”.