W Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Nie zabrakło na nim podziękowań i wyróżnień dla najlepszych uczniów, był też program artystyczny. Przy okazji uczniowie i rodzice, którzy licznie przybyli na uroczystość, dowiedzieli się, że SP3 wygrało współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych na Podkarpaciu.