Informowaliśmy w piątek 26 czerwca, o pożarze mieszkania w bloku przy ulicy Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Już wówczas straż pożarna podkreślała rolę funkcjonariuszki policji w tym, że pożar nie zakończył się tragedią. Dziś, w sobotę, 27 czerwca wiadomo na ten temat więcej. Okazuje się, że bohaterów tego wieczora było więcej.