Straż pożarna interweniowała w piątek przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu, gdzie doszło do pożaru mieszkania. Ogień był już mocno rozwinięty, a z budynku ewakuowano dziesięć osób. Lokatora z płonącego mieszkania wyprowadziła obecna na miejscu akcji policjantka.