Tak będzie wyglądała Galeria Tarnobrzeg? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Tak będzie wyglądała Galeria Tarnobrzeg? [zdjęcia]

1
1 z 7

PKB Inwest Budowa, główny wykonawca Galerii Tarnobrzeg, która ma powstać w centrum miasta, pochwalił się projektem i nowymi wizualizacjami obiektu. Pierwszy raz też pojawił się wstępny termin otwarcia galerii – I kwartał 2023 roku.

Według konsorcjum firm PKB Inwest Budowa, Master Development Poland i BOIG, Galeria Tarnobrzeg ma mieć ok. 18000 m. kwadratowych powierzchni, z tego 16000 tys. m. kw. powierzchni handlowej przeznaczonej do wynajmu. Z wcześniejszych informacji inwestorów wynika, że Galeria Tarnobrzeg pomieści około 60 lokali handlowych, kilka restauracji i kawiarni, wielosalowe kino oraz podziemny parking na ponad 300 samochodów. Na razie w zapowiedziach nie pojawiają się żadne konkretne marki, jednak inwestorzy zapewniają, że wśród najemców będą liczne sklepy modowe, placówki z branży beauty, sklepy z akcesoriami sportowymi, biżuterią i akcesoriami do wykończenia wnętrz. Ma być też duży supermarket spożywczy i sklepy dyskontowe.

1 z 7
Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Betonowy Jasio na

    A gdzie jest hangar MediaExpertu? Projekt nierzetelny. Tak poza tym to nic specjalnego, nic ładnego. Jeszcze jeden “klocek” w Tarnobrzegu. Podstawią zaplecze budynku niemalże pod balkony bloku. Było pod balkonami zielono, bo była trawa a teraz będą mieś ścianę budynku przed oknami. Za komuny lepiej myśleli, bo bloki wysokie stawiano tak, aby jeden nie zasłaniał widoku ludziom z sąsiedniego bloku.
    PROJEKT DO POPRAWKI !!!

Zostaw odpowiedź