Tarnobrzeg. 30. Finał WOŚP – co będzie się działo? - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Tarnobrzeg. 30. Finał WOŚP – co będzie się działo?

2

W niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Tarnobrzegu planowany jest szereg wydarzeń, choć niestety z powodu pandemii, większość z nich odbędzie się online.

30. Finał WOŚP w Tarnobrzegu ponownie, z powodu pandemii będzie się odbywać w reżimie sanitarnym. Po raz drugi w głównej mierze wydarzenie przeniesione zostanie do internetu i TV, chociaż nie zabraknie w programie tradycyjnych punktów takich jak loteria czy kolejna, 8. już edycja tarnobrzeskiego biegu “Policz się z cukrzycą”.

Zobacz także:
Reserved, Sinsay, Mohito, Apart… sprawdź, jakie sklepy będą w Galerii Tarnobrzeg! [lista]

Tarnobrzeskie granie rozpocznie się na Placu Bartosza Głowackiego. O godzinie 11:00 tradycyjnie już finał otworzy bieg „Policz się z cukrzycą” (AKTUALIZACJA: WOŚP Tarnobrzeg. Bieg „Policz się z cukrzycą” jednak online). Także od godziny 11:00 przy Tarnobrzeskim Centrum Wolontariatu wystartuje loteria fantowa i Tarnobrzeska Bitwa o Złoty Wałek – konkurs ciast! Organizatorzy wraz z partnerami zapraszają wszystkich do udziału w konkursie na najlepszy wyrób kulinarny. Główna część grania rozpocznie się o godzinie 15:00.

W mediach społecznościowych, stronie internetowej oraz w telewizorach tarnobrzeżan będzie się odbywać impreza główna. Transmisję z wydarzenia prowadzić będzie TVL Telewizja Lokalna. W programie m.in. koncerty Fast Fingers, Dagi Czechury, Gunja Transformers. Oprócz tego aukcje on-line, wspomnienia z lat ubiegłych, czy gotowanie na ekranie.

2 komentarze

  1. Jako glowna atrakcja imprezy, uczestnikom zostanie rozdany omicron w ramach programu nie szczepimy sie

    • zdrowy... jeszcze na

      Szczepienia nic nie dają na Omikron. Znam takie osoby co dwukrotnie były szczepione i na niego zachorowały.