Tarnobrzeg. Biedronka na Przywiślu już otwarta! Tłumy klientów [zdjęcia]

1
Showing 1 of 7

W Tarnobrzegu otwarta dziś została po remoncie Biedronka na Przywiślu, znajdująca się przy skrzyżowaniu ulic Jachowicza i Sokolej. Market odwiedzają dziś tłumnie klienci.

Na łamach portalu tyna.info.pl informowaliśmy niedawno o tym, że w ostatnim sieć sklepów Biedronka coraz bardziej inwestuje w Tarnobrzegu. Na Placu Bartosza Głowackiego utworzono nawet Biedronkę Premium: Biedronka stawia na Tarnobrzeg – kolejny market w remoncie [zdjęcia].

Od kilku tygodni remontem objęty był kolejny sklep w mieście, znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Jachowicza i Sokolej (obok Komendy Miejskiej Policji). Dziś Biedronka na Przywiślu została ponownie otwarta. Jak można było zauważyć, tarnobrzeżanie tłumnie przybyli sprawdzić, jak wygląda market po odnowieniu.

Biedronka na Przywiślu otwarta – 7 zdjęć

biedronka na przywislu

Showing 1 of 7
Share.

1 komentarz

  1. Zorro w maseczce on

    Życzenie moje jest, aby klienci przestrzegali zasad dotyczących koronawirusa. Zachowali odległość i stosowali maski. No i czasem zdezynfekowali ręce.
    Czy w tej biedronce zainstalowano urządzenie do dozowania środka odkażającego po włożeniu rąk do “okienka”? Taki był a może jeszcze jest w Kauflandzie.
    Wszelkie butelki ze środkiem odkażającym, stojące przy wejściu do sklepów, nie są wykorzystywane przez klientów.

Leave A Reply