reklama
reklama
Tarnobrzeg. Czekoladowa Chatka zniknie z placu Bartosza Głowackiego? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Tarnobrzeg. Czekoladowa Chatka zniknie z placu Bartosza Głowackiego? [zdjęcia]

2
1 z 3

Ostatnimi dniami na oknie Czekoladowej Chatki pojawiła się informacja, że lokal jest do wynajęcia od lutego 2022 roku. Wielu miłośników czekolady aż zadrżało, że ciesząca się sympatią mieszkańców tarnobrzeska działalność zwija żagle. O szczegóły dopytaliśmy właścicielkę czekoladowej manufaktury.

Powstała przed kilkoma laty Czekoladowa Chatka już raz zmieniła swoją lokalizację – z ulicy Sienkiewicza na plac Bartosza Głowackiego. Lokal na „Czerwonym” sprawiał wrażenie idealnie zlokalizowanego, a manufaktura pralin i czekolady powoli rozwijała swoją działalność o kolejne produkty, oferując klientom szeroką gamę ręcznie wyrabianych słodkości, napojów, ciast i odpoczynek połączony z degustacją pod parasolkami przed lokalem.

W siedzibie na placu oprócz Czekoladowej Chatki – cukierni i kawiarni, na piętrze znajduje się laboratorium CzekoLabs, oferujące warsztaty z tworzenia czekolady dla najmłodszych. I kiedy wszystko, mogłoby się wydawać, rozwija się swoim tempem, na czekoladowym lokalu zawisła kartka „Do wynajęcia”.

Zobacz także: 
– Na trasie Ocice – Rzeszów ruszyły elektryczne pociągi

W tej sprawie porozmawialiśmy z właścicielką „Czekoladowej” Angeliką Rozmus-Dworzecką, która uspokaja, że nie zamierzają znikać z tarnobrzeskiej mapy punktów gastronomicznych, zdecydowali jednak wspólnie z mężem o zamknięciu oferty kawiarnianej i stworzeniu sklepu firmowego na ulicy Sienkiewicza 38, tuż obok salonu Fitneska.

Czekoladowy sklep swoją działalność w nowym miejscu rozpocznie w lutym 2022 roku. Bez zmian natomiast pozostaje lokalizacja słodkich warsztatów CzekoLabs, które odbywać się będą na 1. piętrze pod aktualnym adresem.

1 z 3

2 komentarze