Tarnobrzeg. Galerie coraz bliżej [W najnowszym numerze]

6
W najnowszym numerze “Tygodnika Nadwiślańskiego” również:
– Tarnobrzeg. Ślub w cieniu maseczek – znamy stanowisko wzywających policję [W najnowszym numerze]
– Sandomierz zostanie bez dworca autobusowego? 
– Tarnobrzeg. Nie ma gdzie pływać
– Spektakl z Osiekiem w roli głównej

Budowa galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia w Tarnobrzegu to od lat nośny temat. Zapowiedzi powstania tego typu obiektu było już wiele. Teraz wydaje się, że w końcu ten „brazylijski serial” się zakończy. Być może nawet powstanie nie jedna, a dwie galerie.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

Share.

6 komentarzy

  1. Co do galerii to jest tak w dużych miastach AE na naszej “wsi” jak nasze miasto nazwano będzie mniej sze zainteresowanie ponieważ nie wszyscy w tbg będą wiedzieli co to jest a poza tym nawet jak będzie bardziej “zaludniona” galeria to oznacza że okolic en miasta MOGĄ się nami “zainteresować” a poza tym w galerii nie musi być tysiąc maków KFC itd itp wystarczy np. Kebab mc i jakąś kawiarnia były by jakieś sklepy no adidas a stragany z rynku mógły by się tam przenieść. Oczywiście jeśli cena wynajmu to nie będzie nie wiadomo ile. Jeśli są błędy ortograficzne to przepraszam i nikogo tutaj nie chce obrazić ani krytykować jego poglądów bo to tylko moje osobiste zdanie

  2. myślący logicznie. on

    Po jaka cholerę te galerie? Galerie to molochy, gdzie zwyczajnie brak świeżego powietrza. Ilekroć jestem w takich przybytkach poza Tbg to takie mam odczucie jakby projektanci zapomnieli, że w środku jest potrzeba normalnego oddychania. Halas jest niemiłosierny od tej niby muzyki, schodów ruchomych. Gwar przy każdym barze bo jest ich najczęściej jeden przy drugim.
    To wymysł zachodu. Przyjemniej jest usiąść w małej kawiarence, czy w barze nie usytuowanym w galerii.
    Podobnie będzie tutaj w tej niby galerii w Tbg. Wspomnicie moje słowa. Poza tym Tbg to wioska to jej nie potrzeba galerii. Wystarcza zwykłe małe sklepiki, pawilony. I te ostatnie nie mają wielu klientów,a niektóre sklepy pawilonowe zwyczajnie zakończyły swoją działalność.
    W tym miejscu gdzie jest ta niby galeria budowana powinien być parking dla samochodów, najlepiej piętrowy. Rozwiązałoby to problem z parkowaniem samochodów w centrum naszej wsi.

Leave A Reply