Reklama
Tarnobrzeg. Mikołaje na motocyklach [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. Mikołaje na motocyklach [zdjęcia]

3
1 z 15

Tarnobrzescy motocykliści zrzeszeni w klubie „DARK HOODS Polska” zrobili niespodziankę podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w tarnobrzeskim Mokrzyszowie i wcielili się w rolę Świętych Mikołajów.

Prowadzące DPS zakonnice ze zgromadzenia Sióstr Służebniczek od trzech lat organizują dla swoich podopiecznych wyjątkowe „mikołajki”. Chłopcy piszą swoje „listy do świętego Mikołaja”, opiekunki i wolontariusze wspomagający DPS publikują je na facebooku, a ludzie dobrej woli spełniają życzenia.

Dla dzieciaków mikołajki to odrobina szczęścia. Dlatego od lat jako klub motocyklowy bierzemy udział w różnych tego typu akcjach. W tym roku zawieźliśmy prezenty do DPS w Mokrzyszowie. Zrobiliśmy to niestety w okrojonym składzie, zmusiła nas do tego sytuacja w kraju, ale było niezwykle przyjemnie. Dziękujemy za fantastyczne przyjęcie mówi Mirosław Jarosz, prezydent DARK HOODS Polska.

Dom Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie zapewnia opiekę kilkudziesięciu osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Choć zasadniczo przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, wielu podopiecznych trafia tu na całe życie.

1 z 15
Udostępnij
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pytający
3 miesięcy temu

A gdzie maseczki? Mikołajów nie obowiązuje? Premier nie dopowiedział, że Mikołaj ma tez nosić maseczkę?

dzieciak
3 miesięcy temu

Mikołaj? Nie za wcześnie?

Znienawidzony
3 miesięcy temu

To ciekawe. Motocyklistów opisujecie a zwykłych darczyńców nie…
To o co tu chodzi ? O pomaganie czy o rozgłos bo nie rozumiem.