reklama
Tarnobrzeg. MOSiR zatrudni instruktora ścianki wspinaczkowej - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Tarnobrzeg. MOSiR zatrudni instruktora ścianki wspinaczkowej

1

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu ogłosił nabór na stanowisko operatora ścianki wspinaczkowej. Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub wysłać pocztą do środy, 2 lutego, do godziny 14.

Od kandydatów wymagane jest wykształcenie minimum średnie, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku, doświadczenie w wspinaczce na ścianach sztucznych lub naturalnych, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, a także umiejętność pracy w zespole, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność i pozytywne nastawienie.

W zakres obowiązków instruktora ścianki wspinaczkowej wchodzi bieżąca obsługa klientów, nadzór nad wspinającymi się osobami oraz korzystaniem z urządzeń, prowadzenie instruktarzu wstępnego, a także prace techniczne związane z obsługą ścianki wspinaczkowej. Możliwa jest również praca w systemie zmianowym.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeski „Mały Książę” bawił się na studniówce [zdjęcia]

Wymagane dokumenty zostały wskazane w ofercie na stronie MOSiR i należy je złożyć osobiście w sekretariacie lub wysłać pocztą na adres ośrodka do środy, 2 lutego, do godziny 14 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór –  instruktor /operator ścianki wspinaczkowej”.

Jeden komentarz

  1. Tutaj takich nie znajdziecie. Trzeba wysłać wiosną delegację z UM w Tbg do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tam jest znakomite miejsce do wspinaczek i tam rzeczywiście takich ludzi sporo przebywa. Z pewnością kogoś chętnego do pracy w Tbg znajdziecie.