Tarnobrzeg. Palmy rozsierdziły radnych [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeg. Palmy rozsierdziły radnych [W najnowszym numerze]

10

Tarnobrzescy radni wycofali z porządku obrad ostatniej sesji uchwałę, w której miano rozdysponować ponad 7 mln zł tzw. wolnych środków w budżecie miasta. Radnym nie spodobało się, że pieniądze pochodzące z zastawienia udziałów w miejskich wodociągach przeznaczane są na cele niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami władz miasta. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było wydatkowanie środków na remont palm przy wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

Udostępnij

10 komentarzy

  1. Burmistrzowi Baranowa Sandomierskiego też palma bije. Stawia pomniki za pomnikiem , grające ławeczki za 250 000 tys. zł haha

  2. Jak zwykle ile osób tyle zdań. Palma to mi się kojarzy z wypoczynkiem w egzotycznych krajach. Kiedy się jedzie samochodem Wisłostradą, to już je z daleka widać i też czuć, że się człowiek zbliża do miejsca rekreacyjnego i do Tarnobrzega. Pomysł może nieco szalony, ale nie taki do końca. Jednak swój symbol ma i powinny tam pozostać. Poza tym to wpływa nieco na zmniejszenie monotonii.Wszak na Wisłostradzie tylko jezdnie asfaltowe i trawnik między nimi. Nudno. Palmy powinny pozostać a wojenki niechaj sobie radni pozostawią na później.

    • Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Prezydent sam nie decyduje.Jeżeli palmy już są,to co teraz usunąć je?Moim zdaniem powinny zostać.

  3. jedną zostawić, resztę wyciąć i nie sadzić żadnych drzew, montować palm itp by nie kusić pisowatych bo lubią w wycinkę. sadzić tylko “wąsy” żadnych kwiatów bo mogą przytulić

Zostaw odpowiedź