Tarnobrzeg. Strażacy wezwani do pożaru mieszkania. Paliła się... żarówka [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeg. Strażacy wezwani do pożaru mieszkania. Paliła się… żarówka [zdjęcia]

6
1 z 4

Dziś wieczorem strażacy zostali wezwani do pożaru mieszkania na w jednym z bloków przy ul. Dekutowskiego w Tarnobrzegu. 

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że mieszkaniec bloku zakupił żarówkę, która świeci na pomarańczowo i daje efekty płomieni. Efekty tak realistyczne, że jeden z przechodniów, najwyraźniej wystraszony takim widokiem, wezwał służby. Zadzwonił po straż pożarną, mówiąc, że płonie mieszkanie w jednym z bloków przy ulicy Dekutowskiego w Tarnobrzegu.

Strażacy nie mieli daleko, bo komenda znajduje się niemal po sąsiedzku. Na miejsce wysłano aż trzy zastępy straży. Na szczęście… niepotrzebnie.

Fot. M. Chmielowiec

 

1 z 4
Udostępnij

6 komentarzy

  1. myśl człowieku na

    Nadawałbys sie na gestapowca. Nie czytałeś wyżej? “Lepiej zapobiegać niż leczyć”. gdyby doszło do pożaru skutki, koszty byłyby większe niż wyjazd samochodów PSP.

  2. Czujny obywatel. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Jak zwykle na Straż Pożarną też można liczyć. Odnoszę wrażenie, że to najlepiej zorganizowane i wyposażone służby w Tarnobrzegu.

    • a ja odnosze wrazenie ze za nieuzasadnione wezwanie strazy pozarnej powinien byc mandat

        • ja? dlaczego niby? ja dzialam racionalnie nie wzywam 3 samochodow strazackich do palacej sie zarowki za takie wezwanie ktos przeciez musi zaplacic kumasz czlowieku?