reklama
Tarnobrzeg. Tajemnicza śmierć na „Przywiślu” - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Tarnobrzeg. Tajemnicza śmierć na „Przywiślu”

1
1 z 6

W środę, 20 października, wieczorem, w jednym z bloków przy placu Tysiąclecia na osiedlu „Przywiśle”, w mieszkaniu, znaleziono ciało młodego mężczyzny. Służby wezwali sąsiedzi zaniepokojeni zapachem wydobywającym się z mieszkania.

Na miejscu interweniowała policja. Próby wejścia do mieszkania nie powiodły się. Wówczas na miejsce wezwano strażaków, którzy wyważyli drzwi do mieszkania. Według nieoficjalnych informacji, wewnątrz znaleziono ciało 36-letniego mężczyzny. Służby medyczne potwierdziły zgon, do którego bez wątpienia doszło przed kilkoma dniami.

 – Tam mieszkała młoda rodzina – mąż, żona i dwójka dzieci. Od pewnego czasu nie pokazywali się, nie było też słychać dzieci. W końcu wydobywający się z mieszkania nieprzyjemny zapach skłonił sąsiadów do zawiadomienia policji – mówi jedna z osób mieszkających w tej samej klatce schodowej bloku.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu odmówił udzielenia jakichkolwiek informacji na temat policyjnej interwencji przy placu Tysiąclecia. Na miejscu dramatu trwa oczekiwanie na przybycie prokuratora. Poniżej znajdziecie klika zdjęć z miejsca zdarzenia.

1 z 6

Jeden komentarz

  1. Nie ma tu nic tajemniczego. To normalne, że człowiek czasem położy się do łóżka i już nie wstaje.