Tarnobrzeg. Uratowana kobieta, która chciała targnąć się na swoje życie

0

Tarnobrzescy policjanci uratowali 52-letnią kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek, 9 marca, policjanci otrzymali zgłoszenie, że 52-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, może chcieć targnąć się na swoje życie. Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta wynajmowała mieszkanie na terenie Tarnobrzega. Po sprawdzeniu, w mieszkaniu nikogo nie zastali. Zauważyli jednak pozostawione, niepokojące zapiski. Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia, policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety. Z posiadanych informacji wynikało, że 52-latka miała przy sobie telefon komórkowy i odjechała własnym autem.

Policjanci ustalili, że kobieta może przebywać w Komorowie, w powiecie kolbuszowskim. Tam funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli, w odległości kilkudziesięciu metrów od pobocza, stojący w lesie samochód. Wewnątrz, na siedzeniu kierowcy, zauważyli nieprzytomną kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratukunkowe. 52-latka trafiła do szpitala.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.