Tarnobrzeżanie spragnieni muzyki na żywo. Wejściówki na koncert Macieja Maleńczuka rozeszły się w godzinę! - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Tarnobrzeżanie spragnieni muzyki na żywo. Wejściówki na koncert Macieja Maleńczuka rozeszły się w godzinę!

0

W poniedziałek, 14 czerwca, Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu opublikował informację dotyczącą koncertu Macieja Maleńczuka, na który rezerwacja biletów miała ruszyć dziś o poranku. Spragnieni koncertów tarnobrzeżanie zajęli wszystkie dostępne miejsca w ciągu godziny!

Bilety na koncert Macieja Maleńczuka wraz z Rhytm Section, który ma odbyć się w tę niedzielę, 20 czerwca, na sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury, były bezpłatne. Wynika to z faktu, że impreza została wsparta ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. 

Informacja o darmowych wejściówkach została opublikowana w mediach społecznościowych TDK w poniedziałek. We wtorek w ciągu godziny od otwarcia instytucji, biletów już nie było. Jak komentuje sprawę Renata Domka z Tarnobrzeskiego Domu Kultury, sytuacja spowodowana jest nadal funkcjonującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Zobacz także: 
Tarnobrzeg. Uczcili pamięć wędkarzy, którzy odeszli na wieczne łowy [zdjęcia]

Możemy udostępnić z powodu obostrzeń połowę sali, czyli 319 dzielone na 2. Jedna osoba zazwyczaj bierze po kilka. Wczoraj dzwoniono do nas kilkadziesiąt razy w sprawie wejściówek, a dzisiaj pierwsza osoba była przed godziną 7 rano. Ostatnio w Sandomierzu miała miejsce podobna sytuacja. – tłumaczy R. Domka, i dodaje: – Bardzo cieszymy się z tego, że mieszkańcy tak bardzo są spragnieni uczestnictwa w kulturze. Zapraszamy również na inne, zbliżające się wydarzenia, takie jak spektakl Teatru Czwartek oraz koncert Studia Piosenki, które odbędą się w przyszłym tygodniu. 

Więcej informacji na temat koncertów i wydarzeń, które odbędą się niebawem znajduje się na stronie TDK, a także na Facebooku instytucji.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.