reklama
III Gala "Kobiet na Medal" – poznaj odznaczone tarnobrzeżanki [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

III Gala „Kobiet na Medal” – poznaj odznaczone tarnobrzeżanki [zdjęcia]

3

Na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu miało miejsce uhonorowanie zasłużonych dla miasta Tarnobrzeżanek, wybranych w marcu br. Tegoroczna gala „Kobiet na Medal” odbyła się w sobotę, 19 czerwca. 

Tytułem „Kobieta na medal” w marcu wyróżniono w tym roku 12 pań. Ze względu na obostrzenia sanitarne, zorganizowanie uroczystości wręczenia medali było możliwe dopiero teraz.

Wyróżnienia przyznawano w trzech kategoriach: biznes, działalność społeczno-charytatywna i kulturalno-naukowa. – Wszystkie wyróżnione dziś kobiety na medal zasłużyły. Powiem więcej, wszystkie kobiety w Tarnobrzegu są na medal – mówiła pomysłodawczyni i organizatorka gali, Bożena Kapuściak, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Tarnobrzega.

Zobacz także: 
– Wywiad z Piotrem Żyłą [wideo]

W I kategorii odznaczona została  Luiza Wolak i Danuta Górniak. W kategorii działalność społeczno-charytatywna nagrody otrzymały: Elżbieta Kawa, Beata Jędrzejewska -Wrona, Monika Stadnik, Iza Czyż, Renata Czarnocińska, Maria Wrzos, Edyta Myszka, Maria Godek, Agnieszka Strońska. Przyznano także tytuł „Kobieta na Medal” w kategorii „Działalność kulturalno – naukowa”. Otrzymała go Anna Giza.

Medale wręczali wicemarszałek Podkarpacia Ewa Draus, prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek i przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega Bogusław Potański. W trakcie gali wystąpiły dziewczęta z zespołu działającego przy OSP w Zakrzowie oraz „Ocicanki”.

 

3 komentarze