Reklama
Trwa budowa dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Trwa budowa dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu [wideo][zdjęcia]

8
1 z 7

Nieopodal skrzyżowania Sienkiewicza i Sikorskiego w Tarnobrzegu trwa budowa dwóch obiektów handlowych. Widać coraz większe postępy w pracach.

Zobacz także: 
– Galeria w Tarnobrzegu już za rok [W najnowszym numerze]

Przypomnijmy, że w centrum miasta niedługo powstaną dwa obiekty handlowe. Pierwszym z nich będzie park handlowy Aura Park. Inwestorem jest firma Terg ze Złotowa, właściciel sieci sklepów Media Expert. Aura Park będzie budynkiem parterowym.  Działać tutaj mają dwa sklepy – w tym jeden wspominanej sieci zajmującej się sprzedażą sprzętu AGD i RTV. Otwarcie Aura Parku Tarnobrzeg zaplanowane jest na połowę tego roku.

Tuż “za płotem” trwa druga budowa. Powstaje tam “wielofunkcyjny budynek handlowo – usługowy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”. Na parterze i I piętrze budynku przewidziano lokale handlowe. Obok budynku powstanie 17 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt buduje prywatny inwestor.

Nagrania i zdjęcia wykonano kilka dni temu.

1 z 7
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdziwiony
22 dni temu

Czegoś tu nie rozumiem!!! Ani jeden ani drugi budynek jak na razie, nie przypominają mi tego co obiecano i co pokazywano na fotografii/symulacji komputerowej.Ni w pięc ni w dziewięc to usytuowanie obu budynków. Wreszcie nadano właściwa nazwę: wielofunkcyjny budynek handlowo-usługowy, a nie galeria.

Tak poza tym to sklepów ze sprzętem RTV ci u nas w Tarnobrzegu dostatek.Za to ilość miejsc parkingowych , 17 woła o pomte do nieba. Kiedy wreszcie powstanie parking piętrowy dla samochodów?.

Tarnobrzeżanin
21 dni temu
Reply to  zdziwiony

Te parkingi to jeno dla zatrudnionych w sklepach bo dla klienteli to nie starczy miejsca na samochody.Jak zwykle duży szum wokół wolnego przez lata placu, potem okazuje się, że nic specjalnego nie powstaje. Patrz: teren nad Wisłą, gdzie to miało być jakieś cudo, a okazało się, że trochę trawy, ławek, ścieżek spacerowych (nieraz za wąskich) i ta towarzysząca Tarnobrzegowi kostka bo asfaltu to już nie można zastosować.

TN
21 dni temu
Reply to  zdziwiony

To nie jest zapowiadana galeria. Ona ma powstać na działkach za tymi budynkami

kzt
21 dni temu
Reply to  TN

Już niedługo dostaną pozwolenie na budowę :DDD

TN
21 dni temu
Reply to  kzt

Zapewne tak

Jan
20 dni temu
Reply to  kzt

a nie już dostali?

?????
20 dni temu
Reply to  TN

To co to będzie? Następny szpecący miasto barak a`la Biedronka, Lidl, Kaufland?

anna
20 dni temu
Reply to  zdziwiony

ciemnys bo głupi,głupi bo ciemny

8
0
Zostaw komentarz!x
()
x