reklama
Trwa budowa dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Trwa budowa dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu [wideo][zdjęcia]

8
1 z 7

Nieopodal skrzyżowania Sienkiewicza i Sikorskiego w Tarnobrzegu trwa budowa dwóch obiektów handlowych. Widać coraz większe postępy w pracach.

Zobacz także: 
– Galeria w Tarnobrzegu już za rok [W najnowszym numerze]

Przypomnijmy, że w centrum miasta niedługo powstaną dwa obiekty handlowe. Pierwszym z nich będzie park handlowy Aura Park. Inwestorem jest firma Terg ze Złotowa, właściciel sieci sklepów Media Expert. Aura Park będzie budynkiem parterowym.  Działać tutaj mają dwa sklepy – w tym jeden wspominanej sieci zajmującej się sprzedażą sprzętu AGD i RTV. Otwarcie Aura Parku Tarnobrzeg zaplanowane jest na połowę tego roku.

Tuż „za płotem” trwa druga budowa. Powstaje tam „wielofunkcyjny budynek handlowo – usługowy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”. Na parterze i I piętrze budynku przewidziano lokale handlowe. Obok budynku powstanie 17 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt buduje prywatny inwestor.

Nagrania i zdjęcia wykonano kilka dni temu.

1 z 7

8 komentarzy

  1. Czegoś tu nie rozumiem!!! Ani jeden ani drugi budynek jak na razie, nie przypominają mi tego co obiecano i co pokazywano na fotografii/symulacji komputerowej.Ni w pięc ni w dziewięc to usytuowanie obu budynków. Wreszcie nadano właściwa nazwę: wielofunkcyjny budynek handlowo-usługowy, a nie galeria.

    Tak poza tym to sklepów ze sprzętem RTV ci u nas w Tarnobrzegu dostatek.Za to ilość miejsc parkingowych , 17 woła o pomte do nieba. Kiedy wreszcie powstanie parking piętrowy dla samochodów?.

    • Tarnobrzeżanin na

      Te parkingi to jeno dla zatrudnionych w sklepach bo dla klienteli to nie starczy miejsca na samochody.Jak zwykle duży szum wokół wolnego przez lata placu, potem okazuje się, że nic specjalnego nie powstaje. Patrz: teren nad Wisłą, gdzie to miało być jakieś cudo, a okazało się, że trochę trawy, ławek, ścieżek spacerowych (nieraz za wąskich) i ta towarzysząca Tarnobrzegowi kostka bo asfaltu to już nie można zastosować.

    • To nie jest zapowiadana galeria. Ona ma powstać na działkach za tymi budynkami