#TygodnikPyta - Za co kochamy Tarnobrzeg? [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

#TygodnikPyta – Za co kochamy Tarnobrzeg? [wideo]

4

Zapraszamy na pierwszą odsłonę naszego nowego cyklu materiałów wideo – #TygodnikPyta. Na początek zapytaliśmy tarnobrzeżan za co kochają swoje miasto, co się im w nim podoba i co się im nie podoba. 

Jeśli film się Wam spodoba koniecznie subskrybujcie nasz kanał Youtube – Tygodnik Nadwiślański TV.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

#TygodnikPyta – Za co kochamy Tarnobrzeg? 

 

 

4 komentarze

  1. Żadnego miasta w Polsce nie da się kochać czy chociażby darzyć sympatią. Władze się handryczą, sa antyobywatelskie. Najczęściej te niby starania o miasta to tylko pozory. Chodzi o stołki i kase dla siebie. To nie inne kraje, które bywa, że zadbają o swoich bo ich nie dotknął stalinowski reżim.

  2. mi podoba się wysokość czynszu,ze szczególnym potępieniem cen za wywóz śmieci i cena wody,dlaczego np.w sandomierzu,czy stalowej płacą 13 zł,a my 29?myśle ,że dlatego tak jest bo mamy nieudolną władzę!

  3. Najsomprzód trza się zapytac czy w ogóle sie podoba a potem dlaczego.
    Mi sie podobo za dziurawe ulice, drogi rowerowe z kostki nierówno ułożonyj, za ten kij co trza stukać coby obudzić baby w recepcji przychodni, za arogancje niektórych dochtorów,za lekcesobie ważenie ludzi chorych, za to, ze do przychudni ni moge się dodzwonić,za covida którygo co rusz to wincyj, za ploty somsiadów i ploty gdzie jezdem robolem, za niskie płace i oszustwa we firmach, za nisczynie wszytkiego co jest do zniszczynia, za prezydynta co wzion w łape, za działanie lokalnych mafii, za ten cały grajdoł co mo aspiracje wielkij mieściny.