Ukradł towar wart 120 tys. złotych!

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji Staszowie zatrzymali 40- letniego mieszkańca Pińczowa, który podejrzewany jest o przywłaszczenie materiałów budowlanych, sprzętu przemysłowego oraz wyposażenia wnętrz jednego ze sklepów w powiecie staszowskim.

W poniedziałek policjanci zostali poinformowani  przez jednego z pracowników sklepu budowlanego, że na jego terenie  ujęta została osoba dokonująca kradzieży.40-letni mężczyzna jeszcze przed przyjazdem policji chciał uciec przez okno z budynku firmy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy w Staszowie. Mundurowi w miejscu zamieszkania 40-latka ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość materiałów pochodzących ze sklepu. W okresie od maja 2015 roku do czerwca bieżącego roku mężczyzna dokonał przywłaszczenia mienia sięgającego kwoty 120 tys. zł.

Zatrzymany 40-latek postanowieniem Sądu Rejonowego w Staszowie, został tymczasowo aresztowany. Teraz najbliższe dwa miesiące spędzi za kratami”. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Share.

Comments are closed.