W Jadachach stanęła kopia Chrystusa z Rio! [W najnowszym numerze][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

W Jadachach stanęła kopia Chrystusa z Rio! [W najnowszym numerze][zdjęcia]

7
1 z 8

Jeśli do tej pory przejeżdżając przez miejscowość Jadachy w gminie Nowa Dęba byliście zaskoczeni widokiem stojącej na jednej z posesji Statuy Wolności i sąsiadującej z nią Wieży Eiffela, to musicie wybrać się tam jeszcze raz. Kilka dni temu właściciel działki zakończył wznoszenie kolejnego monumentalnego obiektu – kopii figury Chrystusa z Rio de Janeiro.

Wszystkie budowle są dziełem Zbigniewa Rębisza. Widać je już z daleka, gdy jedzie się krajową „dziewiątką” w kierunku Rzeszowa. Co ciekawe, we wtorek, 12 października obchodzona była rocznica odsłonięcia oryginalnej Statuy Chrystusa Zbawiciela z Rio de Janeiro.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

 

1 z 8

7 komentarzy

  1. miniaturka@wp.pl na

    Świat w miniaturze :-). Czekam na następny pomysł. TN zapodajcie info jeśli się jakiś obiekt pojawi na podwórku.

    • tobie nieźle j…e się pod deklem. Zamiast siedzieć w krzakach z piwem zrób coś pożytecznego, choćby dla siebie.

  2. Nie ma się czym chwalić, beznadziejne i wieśniackie to jest strasznie. Żałosne, zwłaszcza ten Jezusek, może jeszcze ksiądz przyjdzie ze święceniami. Porażka

    • Zobaczymy po smierci ,czy Jezusek ci bedzie tak przeszkadzał,a dla tego Pana co to wykonał moje gratulacje,niech sie Pan nie przejmuje tymi głupimi komentarzami

    • Jego podwórko to se robi co chce. Ma pomysły i je realizuje. Tobie nie musi się podobać ale innym się podoba. Nie wieśniackie tylko pomysłowe.