Koncert jazzowy „Tribute to Komeda” już w niedzielę w Tarnobrzeskim Domu Kultury - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Koncert jazzowy „Tribute to Komeda” już w niedzielę w Tarnobrzeskim Domu Kultury

0

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na koncert „Tribute to Komeda”, poświęcony twórczości wybitnego kompozytora i pianisty jazzowego Krzysztofa Komedy, który odbędzie się w niedzielę, 24 października, o godzinie 19. Do akompaniamentu muzyków zaśpiewa ceniona wokalistka.

Na deskach kameralnej sali TDK zaprezentuje się Anna Serafińska, której towarzyszyć będą muzycy: Piotr Baron (saksofon), Robert Majewski (trąbka) i Jan Bokszczanin (organy).

Anna Serafińska to absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach – z uczelnią związana zawodowo od 1997, w 2004 jako pierwsza w Polsce uzyskała tytuł doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. Aktualnie jest doktorem habilitowanym sztuk muzycznych w dyscyplinie wokalistyka.

Od 2008 roku adiunktem na wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, w latach 2012-2013 i od jesieni 2015 prodziekanem tego wydziału, a obecnie prorektor uczelni. Oprócz stałych zajęć ze studentami, bierze udział w licznych warsztatach w kraju i za granicą.

Pracowała również jako konsultant wokalny telewizyjnych talent show m. in. „Idol”, „Jak Oni Śpiewają”, The Voice of Poland” oraz „Aplauz Aplauz”.

Wstęp na koncert w Tarnobrzegu wolny.

Fot. FB Anna Serafińska

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.