W plecaku miał narkotyki. 32-latek zatrzymany w rejonie obiektu sportowego [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

W plecaku miał narkotyki. 32-latek zatrzymany w rejonie obiektu sportowego [zdjęcia]

1
1 z 3

Policjant wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszem Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zatrzymali 32-letniego mężczyznę. W plecaku i w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Działania funkcjonariusza niżańskiej policji związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania 32-latka, który przebywał w rejonie obiektu sportowego w gminie Rudnik nad Sanem. Jak wynikało z ustaleń policjanta mieszkaniec powiatu leżajskiego miał posiadać przy sobie narkotyki. Informacje te się potwierdziły.

Podczas wykonywanych czynności policjant wspólnie z funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej oraz jego psem do tropienia narkotyków „Rubi”, znaleźli w plecaku mężczyzny oraz w zajmowanym przez niego mieszkaniu środki odurzające – marihuanę i mefedron.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut związany z posiadaniem narkotyków. Teraz zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 32-latkowi grozi nawet kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Nisko

1 z 3

Jeden komentarz

  1. obsługa lochu na

    Propozycja dla wandala: kara odsiadki z najwyższej półki. Zwrot kosztów poniesionych w wyniku wandalizmu (robocizna + materiał), konfiskata środków przestępstwa (samochód , broń). Czy broń gazową miał legalnie? Jeśli nie to dodatkowo działę powinien dostać za nielegalne posiadanie broni. Jeśli legalnie miał broń to zabrać zezwolenie na broń. Skierowanie do wschodnich sąsiadów do walki z sowietami. Niechaj się tam wykaże swoją walecznością. Jeśli przeżyje to do mojego lochu przyjmę. Będzie żył z myszami.