W Stalowej Woli będzie walentynkowe kino samochodowe! - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

W Stalowej Woli będzie walentynkowe kino samochodowe!

0

Kino samochodowe znów zagości w Stalowej Woli. 13 lutego zakochani stalowowolanie będą mogli obejrzeć dwa filmy, parkując swój samochód na zajezdni autobusowej przy ulicy Orzeszkowej.

Zaplanowane zostały dwa seanse: o 18:30 emitowany będzie film pt. “Kręcisz mnie”, a o 21.00 rozpocznie się emisja filmu pt. “Wszystko albo nic”. Filmy zostaną wyświetlone na ekranie o wielkości 100 m2, a dźwięk nadawany będzie falami radiowymi wprost do odbiorników znajdujących się w samochodach.

Wjazd na teren wydarzenia możliwy będzie 30 minut przed rozpoczęciem seansu, a zakończy się 5 minut przed rozpoczęciem emisji. Przed wjazdem należy przygotować kod QR (bilet) do zeskanowania w telefonie lub wcześniej wydrukować go i zabrać ze sobą. Aby zakupić bilet należy kliknąć w tytuł wybranego filmu, który znajduje się we wcześniejszym akapicie.

Zobacz także: 
– Stalowa Wola. Awaria sieci ciepłowniczej, nie ma ogrzewania i ciepłej wody
– Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty! Zobaczcie galerię zakochanych par! [zdjęcia]
– Zaleszany najlepszą gminą na Podkarpaciu w jubileuszowym plebiscycie

Przed wydarzeniem nie będzie możliwości rezerwacji miejsc, a w trakcie seansu obowiązuje zakaz wysiadania z pojazdów bez potrzeby. Na teren wydarzenia wjechać mogą jedynie samochody osobowe, które nie przekraczają 2 metrów wysokości. Podczas wydarzenia obowiązywać będzie zakaz palenia i picia alkoholu. Przy wjeździe na wydarzenie i okazywaniu biletu należy mieć zakryte usta i nos. Bileterzy mają prawo mierzyć temperaturę uczestnikom seansu.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali także specjalny konkurs, w którym nagrodą są bilety na wybrany seans. “Jeśli chcecie wygrać darmowe bilety na wydarzenie, to łapcie aparat i ruszajcie w miasto, by zrobić zdjęcia najbardziej romantycznego miejsca w Stalowej Woli. Fotkę opublikujcie w komentarzu pod postem o konkursie na fanpage Miasto Stalowa Wola na Facebooku. Cztery osoby, które zdobędą pod swoim zdjęciem najwięcej reakcji do 11 lutego do godziny 15.00 otrzymają od nas darmowy bilet na wybrany seans ” – piszą na stronie organizatorzy imprezy.

Jeżeli w przypadku niezależnych okoliczności, tj. warunki atmosferyczne film nie zostanie wyemitowany, istnieje możliwość zwrotu biletów po uprzednim wypełnieniu formularza. Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ. 

Walentynkowe kino samochodowe w Stalowej Woli

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.