W Stalowej Woli okuliści będą badać przez telefon - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

W Stalowej Woli okuliści będą badać przez telefon

4

Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli poinformował, że lekarze przyjmujący w Poradni Okulistycznej, będą udzielać konsultacji lekarskich zdalnie, w formie teleporady.

Przejście lekarzy – okulistów na taką formę pracy szpital ogłosił w oficjalnym komunikacie, na swojej stronie internetowej. Lecznica nie wykluczyła normalnego leczenia pacjentów, zastrzegła jednak, że „o konieczności wizyty indywidualnej w poradni decyduje lekarz po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym”. Wcześniej w tryb pracy zdalnej przeszły poradnie: diabetologiczna, kardiologiczna i chirurgii urazowo – ortopedycznej.

W stalowowolskim szpitalu działają również inne poradnie, m.in. leczenia zeza, urologiczna i ginekologiczno – położnicza. Jak dotąd lecznica nie zadeklarowała, że i one przejdą na tryb teleporady.

Poradnia Zdrowia Psychicznego pracuje normalnie.

Zobacz także:
– Koronawirus – coraz bliżej 30 tys. nowych przypadków, dziś 41 w Tarnobrzegu [5 listopada]
– Remontują targowisko w Nowej Dębie [zdjęcia]
– Tarnobrzeg. Usprawnienia w ruchu czy nonsensowne zmiany? [W najnowszym numerze]
Udostępnij

4 komentarze

  1. NFZ przestało świadczyć usługi które powinno zapewnić zgodnie z umową. Powinno to skutkować zerwaniem tej umowy i zakończeniem opłacania składek na świadczenia zdrowotne które to nie są świadczone.

  2. To może tych okulistów skierować do poradni zdrowia psychicznego – może ktoś wytłumaczyć taki cud, że w publicznej służbie można się zarazić, ale prywatnie jak dasz 200 zł, to nie ma takiej możliwości. Nowi bolszewicy dali im 200 lub 300 % dodatku do pensji, bezkarność w przypadku śmierci pacjenta, a oni leczą przez telefon – okulista przez telefon – jakby ktoś mi o tym powiedział z dwa lata temu, to wysłałbym go do poradni zdrowia psychicznego.