W weekend tylko w Stalowej Woli sześć osób straciło prawo jazdy! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

W weekend tylko w Stalowej Woli sześć osób straciło prawo jazdy!

0

Policjanci ze Stalowej Woli podczas minionego weekendu zatrzymali prawa jazdy sześciu kierowcom. Czterech z nich straciło ten dokument za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h, a kolejnych dwóch za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali też 32-letniego motocyklistę, który jechał bez uprawnień.

Podczas kontroli prędkości stalowowolscy policjanci ujawnili kilka przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy czterem kierującym, którzy jechali zbyt szybko.

25-letni mieszkaniec Stalowej Woli jadąc audi A6 na ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego jechał z prędkością 127 km/h,

122 km/h jechał 23-letni mężczyzna z Niska, który kierował samochodem bmw na ulicy Grabskiego,
kolejną kierującą, która przekroczyła dozwoloną prędkość była 20-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego. Kobieta kierując mazdą na ulicy Grabskiego jechała z prędkością 112 km/h,

113 km/h jechał 20-latek ze Stalowej Woli. Mężczyzna kierował audi A6 na ulicy Centralnego Ogręgu Przemysłowego.

Policjanci zatrzymali również 32-letniego mieszkańca Stalowej Woli, który ulicą Kasprzyckiego jechał z prędkością 101 km/h motocyklem yamaha. 32-latek nie posiadał uprawnień do kierowania jakimkolwiek pojazdem.

W piątek stalowowolscy policjanci ujawnili także dwóch kierowców, którzy na ulicy Kasprzyckiego w Stalowej Woli, tuż po godz. 22 ustawili się na obu pasach ruchu i na podany sygnał ruszyli z impetem do przodu, ścigając się. W wyścigu brał udział 23-letni kierowca volkswagena i 22-letni kierowca bmw. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawa jazdy obu mężczyznom. Teraz kierowców czeka sprawa przed sądem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.