---
Wędkarz zasnął w zaroślach. Przez kilka godzin szukało go sześć zastępów straży pożarnej [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Wędkarz zasnął w zaroślach. Przez kilka godzin szukało go sześć zastępów straży pożarnej [zdjęcia]

1

W sobotę około godziny 13 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, że jeden z wędkarzy łowiących ryby w Wiśle koło Połańca mógł wpaść do rzeki.

Rankiem w tym miejscu rozlokowała się grupa wędkujących. Po południu organizator wędkowania zaczął zbierać uczestników i wówczas zorientował się, że jednego z nich brakuje. Na miejsce wezwano policję oraz sześć  zastępów straży pożarnej z dwiema łodziami. Poszukiwania wędkarza prowadzone były przez kilka godzin. Próbowano nawiązać z nim kontakt telefoniczny, ale bezskutecznie. Dopiero po długim czasie odebrał telefon i wyjaśnił, gdzie się znajduje. Okazało się, że  zasnął w zaroślach. Okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Odnaleziony 66-latek ze Skarżyska-Kamiennej był tak przejęty zaistniałą sytuacją, że zasłabł i trzeba było wezwać karetkę. Jednak ostatecznie okazało się, że jego stan zdrowia jest dobry.

Fot. J. Juszczyk

wisła polaniec poszukiwania

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Śmieszne aż bolesne na

    Tzw-“Niedzielny wędkarz”. W dodatku ze Skarżyska. . Ha,ha,ha