Wodny Park Rozrywki przeniósł się z nad Jeziora Tarnobrzeskiego do Mielca - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wodny Park Rozrywki przeniósł się z nad Jeziora Tarnobrzeskiego do Mielca

0

Z powodu zamknięcia w tym roku sezonu nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Waterfun – Wodny Park Rozrywki “przeprowadził się” do Mielca. Atrakcja pozostanie nad zbiornikiem wodnym w Rzochowie do czasu ponownego otwarcia tarnobrzeskiego akwenu.

Przypomnijmy, że do kwietnia przyszłego roku tereny nad Jeziorem Tarnobrzeskim pozostaną zamknięte. Ma to związek z przeprowadzanymi tam pracami budowlanymi.

W związku z tym jedna z atrakcji nad jeziorem, Wodny Park Rozrywki, przeniósł się do Mielca. – Najbliższym, sensownym miejscem, gdzie woda jest bardzo czysta, jest akwen w Mielcu, stąd nasz wybór. Nie chcieliśmy się bardzo oddalać, by klienci, którzy korzystali z wodnego parku mieli niedaleko i mogli nadal korzystać z atrakcji – tłumaczy właściciel Waterfunu, Jan Wieleba. 

Zobacz także:
– Dostawca pizzy zakażony koronawirusem! Poszukiwane osoby mające kontakt z kierowcą
– W Stalach motocyklista potrącony przez osobówkę
– Tarnobrzescy policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą

W Mielcu atrakcje pozostały niezmienione. Nadal można korzystać z trampolin, ścianki do wspinaczki, huśtawki czy też toru przeszkód. Miłośnicy tarnobrzeskiego akwenu mogą być jednak spokojni – jak zapewnił właściciel, gdy prace budowlane zostaną zakończone, Wodny Park Rozrywki wróci nad Jezioro Tarnobrzeskie.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.