Wojewódzki Puchar Polski w futsalu, Siarka zagrała w finale [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 26 stycznia
reklama

Wojewódzki Puchar Polski w futsalu, Siarka zagrała w finale [zdjęcia]

0
1 z 8

Wczoraj w hali MOSiR w Tarnobrzegu odbywały się rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w futsalu. Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zajęli 2. miejsce.

Nasza drużyna debiutuje w tym sezonie w futsalowych rozgrywkach. Jak mówi nam prezes Dariusz Dziedzic, Siarka przystąpiła gier w tej dyscyplinie z wielu powodów, m.in. po to, by piłkarze, szczególnie młodzież, szkoliła swoje umiejętności techniczne.

Na początek Siarka po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrała 7:8 z Tech-Projeckt Jarosław 7:8. Natomiast w ubiegły weekend Tarnobrzeg był gospodarzem Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W ćwierćfinale podopieczni Dariusza Dula pokonali po rzutach karnych (9:8) Serwatkę Futsal Żabno. Półfinałowe starcie naszej drużyny stało się udanym rewanżem za ligą potyczkę, gdzie tym razem Tech-Projekt Jarosław musiał uznać wyższość rywali, którzy wygrali 3:2.

Niestety w finale już tak dobrze Siarce nie poszło. Tarnobrzeżanie przegrali z JKS-em Jarosław 2:3 i zajęli ostatecznie 2. miejsce w turnieju.

Więcej o futsalowym projekcie Siarki przeczytacie w kolejnych numerach „Tygodnika Nadwiślańskiego”

1 z 8

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.