reklama
reklama
Wypadek w gm. Baranów Sandomierski – nowe informacje - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Wypadek w gm. Baranów Sandomierski – nowe informacje

1

Policja udzieliła nowych informacji w sprawie wczorajszego wypadku na drodze nr 985 w Dymitrowie Dużym (gmina Baranów Sandomierski).  W zdarzeniu zginęła 50-letnia kobieta.

Wczoraj o godz. 15.20 policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej przez samochód ciężarowy. Do zdarzenia doszło w Dymitrowie Dużym na drodze wojewódzkiej nr 985 w gminie Baranów Sandomierski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letni mężczyzna, kierujący scanią, potrącił pieszą, która idąc poboczem drogi, nagle wtargnęła pod jadącą ciężarówkę. Pomimo reanimacji podjętej przez ratowników, także z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, życia 50–letniej kobiety nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policjanci. Wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili bezpośrednich świadków zdarzenia. Jak potwierdziło badanie, 31-letni kierowca scanii był trzeźwy.

Funkcjonariusze policji i prokurator wyjaśniają dokładnie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA: Śmiertelny wypadek na drodze Tarnobrzeg – Mielec. Tir potrącił kobietę [zdjęcia]

Policja przypomina i apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o konieczności noszenia elementów odblaskowych przez pieszych.

Jeden komentarz

  1. Samochód bierący udział w wypadku jest na jednym pasie ruchu, a samochody Straży Pożarny na dwóch. W ten sposób zablokowali całą jezdnię i uniemożliwili ruch innych samochodów. Trochę myślenia by się przydało.