Wypadek w Łążku. Kierowca jednej z ciężarówek miał ponad 2 promile alkoholu! [Aktualizacja][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 25 października
reklama

Wypadek w Łążku. Kierowca jednej z ciężarówek miał ponad 2 promile alkoholu! [Aktualizacja][zdjęcia]

3
1 z 9

Jak poinformowała sandomierska policja, jeden z kierowców, uczestników nocnego wypadku w Łążku w gminie Łoniów, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na drodze krajowej nr 9 cały czas trwają utrudnienia w ruchu.

Przypomnijmy: dziś w nocy około godziny 1:30 na DK nr 9 w miejscowości Łążek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-latek kierujący pojazdem ciężarowym (MAN) jadąc od Łoniowa w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka pojazd ciężarowy (MAN) kierowany przez 28-latka.  Obaj kierowcy trafili do szpitala.

W szpitalu od 39-latka została pobrana krew do badań. Okazało się, że miał 2,37 promila alkoholu w organizmie.

Na drodze krajowej nr 9 cały czas trwają utrudnienia: Zderzenie ciężarówek w Łążku w gminie Łoniów. Spore utrudnienia na drodze krajowej nr 9 [zdjęcia]

Fot. Czytelnik, KPP Sandomierz, KP PSP Sandomierz

1 z 9
Udostępnij

3 komentarze

  1. Dopiero co pod Stalową Wolą najeb..y ssyn zabił rodziców trójki dzieci na oczach najmlodszego 2.5 letniego chlopczyka, który jakims cudem przeżył tą masakrę…i znowu po kilku dniach to samo…no ale jak nie ma kary to tak się dzieje. Do 12 lat za zabójstwo na drodze? Za wyłudzenie Vatu 25 lat a za zamordowanie dwóch osób do 12 lat no kur..a! Gdzie my żyjemy się pytam? Te ku..y tworzące te przepisy kk winny zawisnąć na pierwszym drzewie!!!