Wypadek w Majdanie Królewskim. W samochodzie było 2-letnie dziecko. 28-latka z pow. tarnobrzeskiego ranna - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Wypadek w Majdanie Królewskim. W samochodzie było 2-letnie dziecko. 28-latka z pow. tarnobrzeskiego ranna

1

Wczoraj na krajowej „dziewiątce” w Majdanie Królewskim miał miejsce wypadek, w którym doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Ranna została 28-letnia pasażerka hondy. Pozostali uczestnicy zdarzenia, w tym 2-letnie dziecko, nie odnieśli obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30 w Majdanie Królewskim przy ul. Rynek, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z przyczepą, 63-letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego, najechał na tył osobowej hondy, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić przechodzącego przez jezdnię pieszego.

Zobacz także:
– Stalowa Wola. Samochód wjechał w wóz strażacki

W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka hondy, 28-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego. Pozostali uczestnicy zdarzenia – kierowca ciężarówki, 52-letnie mieszkanka powiatu kolbuszowskiego kierująca hondą oraz 2-letnie dziecko – nie odnieśli obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca, gdzie doszło do wypadku oraz uczestniczących pojazdów. Trwa wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

 

Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890