reklama
reklama
Zabójstwo w Zabrniu – nowe informacje! - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Zabójstwo w Zabrniu – nowe informacje!

20

Potwierdziły się niestety nasze doniesienia w sprawie tragedii do jakiej doszło w Zabrniu, w gminie Grębów. 25-letni mieszkaniec wsi zabił tam w sobotę, 11 września, swojego 57-letniego ojca.

 – Z uwagi na to, że śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura, mogę tylko potwierdzić, że doszło do zabójstwa – mówi podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowa komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu.

Z informacji, które udało się zdobyć „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” wynika, że do tragicznej sprzeczki pomiędzy ojcem i synem doszło w sobotę, około godziny 20. 25-latek ugodził ojca nożem. Cios okazał się śmiertelny – w wyniku odniesionych obrażeń 57-letni mężczyzna zmarł.

Rozmówcy „Tygodnika Nadwiślańskiego” mówią, że przyczyną tragedii mógł być tlący się od dawna konflikt rodzinny. Opowiadają o dramatycznych zdarzeniach z ub. tygodnia, które mogły mieć związek z konfliktem. Na razie jednak nie udało się tych informacji oficjalnie potwierdzić, dlatego zdecydowaliśmy się ich nie publikować.

Sprawca zabójstwa uciekł po zadaniu śmiertelnego ciosu, jednak został szybko odnaleziony i zatrzymany przez policjantów wezwanych na miejsce tragedii. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Tragedia w Zabrniu to pierwsze zabójstwo na terenie powiatu tarnobrzeskiego od 2014 roku.

20 komentarzy

 1. W jaki sposób obrażam? Człowieku, spróbuj postawić się na miejscu tej rodziny, chciałbyś żeby ktoś w internecie publicznie pisał jakieś plotki i bzdury, na temat tego co się wydarzyło skoro nie mają nawet pojęcia w najmniejszym stopniu? Myślę, że nie. Oceniać może każdy, ale w tej chwili, w tej sytuacji jest to najmniej potrzebne. Daj spokój tej rodzinie, zasługują na to najbardziej.

 2. Skąd osoba taka jak ty, czyli internetowy wojownik, może mieć jakiekolwiek pojęcie na jakikolwiek temat, w tym to co się tam wydarzyło? Nie znasz sytuacji to nie wypowiadaj się. Łatwo ocenia się siedząc przed komputerem. Zajmij się swoim życiem, do innych się nie wtrącaj.

  • Prawda o zdarzeniu na

   Powtórzę, nie ma żadnego wytłumaczenia dla mordercy, pijaka i ćpuna. Jeżeli rano morderca chodzi po wsi i mówi do pijaczków pod sklepem, że wieczorem zabije ojca to jest to zaplanowane morderstwo. W poniedziałek niby chciał się zabić, został zabrany do szpitala psychiatrycznego i matka z siostrą go stamtąd zabrały. Powinien zostać na dwutygodniowej obserwacji. Tylko ojciec chciał go wysłać na leczenie odwykowe (ćpanie i chlanie), ale matka z siostrą robiły wszystko, żeby tam nie trafił, bo to jak mówiły to „dobry chłopak”. Widać jesteś obrońcą mordercy. Obyś przypadkiem nie miał/a takiego „dobrego chłopaka” w swoim domu.

   • Szkoda tylko, że nie wiesz, że ojciec sam był pijakiem i tyranem, który całe życie znęcał się nad całą rodziną. Fajnie się ocenia kiedy zna się tylko jedną stronę medalu. Jeżeli nie wiesz co się działo w domu tej rodziny i słyszysz tylko głupie ploty to się nie wypowiadaj i po prostu zajmij się swoim życiem i swoją żałosną osobą.

   • Zgadzam się z osobą, która uważa, że nic nie tłumaczy mordercy. Nikt nie ma prawa odebrać życia drugiej osobie. Nie widzę, aby „Prawda o zdarzeniu” Cię obrażał „X, XYZ”, za to Ty obrażasz.

    • To tak samo nikt nie ma prawa znęcać się nad drugą osobą. Tej osoby też nic nie tłumaczy. Więc obie strony nie są bez winy. Jeżeli coś takiego się stało to musiała być tego jakaś przyczyna. I nie, nie obraża mnie, ale tę rodzinę, o której jak widać nie ma nawet najmniejszego pojęcia, kim jest, jaka jest i co przeszła, a rozpowiada insynuacje i kłamstwa.

   • a ty byłeś wtedy w tym szpitalu z tym chłopakiem, wiesz, który to był dokładnie szpital i czy to był wgl szpital psychiatryczny? kurcze z tego co kojaze to w tarnobrzegu nie ma zadnego szpitala psychiatrycznego. wiec juz tutaj twoja bajeczka sie nie klei i mija z prawda.. albo byłeś wtedy rano pod sklepem i to widziałeś i słyszałeś, albo czy ten chłopak tam wgl był o tej porze? jeżeli nie to po prostu zamilcz. rozpowiadać ploty to każdy może, ale jeżeli nie byłeś świadkiem tych wszystkich rzeczy, to jakim prawem się wypowiadasz? jeszcze mowiac rzeczy jakbys je wiedzial z pierwszej reki, jakbys byl czlonkiem rodziny albo cos.. jak możesz np wiedzieć, że ojciec sam pijak, cała wieś wie, że pijak, albo udaje, że nie wie, który sam powinien w swoim czasie na takim odwyku być, próbował tam syna wysłać, no jak… nie wiem, powiedział ci? to wszystko to są takie brednie wyssane z palca. jeden głupi coś usłyszał drugi całkiem zmyślił i rozpowiada, a czy to prawda czy nieprawda to już w dupie mają. no ale co mają robić mieszkańcy takich wsi jak tylko boje rozprowadzać. tylko tyle potrafią i tylko z tego żyją. a ty jesteś jedną z takich „osób”. szukających sensacji. żyjących czyimś życiem. żałosne. i masz czelność pisać „prawda o zdarzeniu”… jaka prawda, jest to jakoś udowodnione? masz na to dowody? usłyszana/zmyślona bajka to nie jest prawda. trollu internetowy

    • Dość patologii na

     Szpital psychiatryczny jest w Sandomierzu. Przeczytaj Ustawę o ochronie zdrowia. Jest tam informacja, że karetka musi taką osobę zawieźć na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego. A na podstawie art. 23 nie potrzebna jest zgoda tej osoby na przyjęcie na oddział, gdy zagraża zdrowiu i życiu własnym i innych osób. Próba samobójcza jest takim zagrożeniem. Czyli jeżeli jego zgoda nie była potrzebna to kto się nie zgodził na przyjęcie na obserwację? Trollem to jesteś Ty, naucz się ortografii zanim zaczniesz gdziekolwiek pisać. Chyba, że Tobie też dopalacze i narkotyki wyżarły mózg.

     • Chyba nie doczytałeś o czym ja mówiłem a o czym mówiła tamta osoba. Poza tym nie wiem skąd możesz mieć jakiekolwiek pojęcie czy chłopak coś zażywał czy nie. Chyba, że znasz go osobiście, a nie znasz. Więc jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz to po prostu tego nie rób. Układać bajki to każdy może. A wy tutaj tylko to robicie. Zajmijcie się swoim życiem. Nie wiem co mogą wiedzieć osoby wypowiadające się tylko w komentarzach, nie wiedzących co się tak naprawdę wydarzyło i dlaczego do tego doszło. To są tylko wasze teorie.

     • Dość patologii na

      A Wy usprawiedliwiacie mordercę. Nieistotne jest to co się działo, nie masz prawa zabrać życia drugiemu człowiekowi. Pracujesz to się wyprowadź, mieszkaj tak jak chcesz. Pracującą osobę stać na wynajęcie mieszkania czy pokoju. A skoro mieszkasz u ojca i matki to im pomagaj i szanuj ich zasady w ich domu. Na tej wsi mamy zbyt dużo patologii, która wszyscy ignorują.

   • Obyś kiedyś poszedł po rozum do głowy, i przestał się wtrącać w życie innych ludzi, skoro Cię to nie dotyczy, po co głupio się udzielasz. Siedź na dupie cicho i zajmij się sobą, dobrze radzę na przyszłość.

    • Zabójstwo to zabójstwo. W grębowskim banku też nie kradli? Największą patologię w Polsce tu mamy.

     • Panie Zdzisławie, proponuje odłączyć internet i przestać pisać co ślina na język przyniesie. Bo żyje Pan w jakiejś wyimaginowanej rzeczywistości stworzonej przez to co koledzy po kilku głębszych powtórzą 😉

 3. Prawda o zdarzeniu na

  Widać kto to pisał, leń nic nie robiący. Dorosłe dzieci powinny pracować i mieszkać same, ale to nieroby nieskalane pracą. Dorosły chłop mieszka u rodziców, ćpa tam i nic innego nie robi. Tak to jest jak matka chowa takiego nieroba. 25 lat to dawno powinien iść na swoje i wynająć pokój/mieszkanie i pracować. Lepiej ćpać, chlać i nic więcej. To teraz będzie miał spanie i żarcie za darmo tylko skończy się chlanie i ćpanie. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla mordercy, ćpuna i pijaka. A skoro było mu tak źle w domu z ojcem to czego leń się nie wyprowadził?

 4. kiedy zmieni sie prawo, ze osoby wiedzace ze ktos jest krzywdzony a nie udzieli pomocy, nie zainterweniuje bedzie karany??!Sasiedzi, rodzina nie chca się mieszac, kryja sprawców,rodzina kata kieruje podejrzenia na dzieci, ze takie niedobre,,sołtys ,wójt,nauczyciele, tylko pilnuja stołków..lepiej udawac ze sie nie wie,sie nie mieszac..bo jak teraz się przyznac..?a ofiara jest skazana na siebie,z nikad pomocy,nie spi, bo czuwa a jak zasnie to sni o swoim koszmarze,w szkole się zasypia,ma się leki,a kat się dobrze maskuje..kreuje wokoł siebie wizerunek dobrego ojca, tylko dzeci takie niedobre…nikogo nie ineteresuje dlaczego dzieci się zachowują tak czy inaczej..daja wiare katu,a on triumfuje bo robi tak aby nikt nie uwierzył…
  w tym przypadku wiedza powszechna…..a teraz niby nikt nic nie wiedziałl..

 5. Bezpruderyjny na

  Dokładnie, wszyscy wiedzieli! Baaa są tacy którym mówił że go zabije, a teraz siedzą jak pchły po kątach coby przeje.ane nie mieli! Mimo że tydzień wcześniej chciał sobie chłopczyna krzywdę zrobić, to na jego groźby nikt nie zareagował, nikt. Ofiara w końcu stała się katem.

  • Przyczyna, żeby zabić? To brzmi jak usprawiedliwienie morderstwa. A co jest insynuacją lub kłamstwem? To samo słyszałam na wsi w różnych miejscach. Bank Spółdzielczy w Grębowie też bronisz?

 6. odpowiadac powinni wszyscy którzy wiedzieli ze zle dzieje sie w tym domu.. i nie reagowali przez lata..dali przez to pozwolenie ojcu na znęcanie się..!kazdy teraz udaje ze nie wiedział,kazdy ma swoje granice…jak mozna znecac się nad własnymi dziecmi…szkoda chłopaka…bo przez to ze nie udzielono mu pomocy zmarnowali jego zycie..

 7. Prawda o zdarzeniu na

  To było zaplanowane zabójstwo. Rano pod sklepem mówił, że wieczorem zabije ojca. Zabił ojca w kotłowni, gdy tej dokładał opał do pieca. Cios w serce. Piszcie prawdę.