reklama
Zbiórka dla osieroconej dwójki dzieci z Tarnobrzega. Ich mama zmarła nagle - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Zbiórka dla osieroconej dwójki dzieci z Tarnobrzega. Ich mama zmarła nagle

5

Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Dawida (11 lat) i Wiktorii (8 lat) z Tarnobrzega, których mama zmarła nagle kilka dni temu. Od kilku lat nie żyje także ich ojciec. Osierocone dzieci niespodziewanie znalazły się w trudnej sytuacji.

Kilka dni temu 31-letnia pani Alicja źle się poczuła. Wezwano karetkę pogotowia. Choć początkowo w szpitalu poczuła się lepiej, niestety później zmarła. Okazało się, że doznała rozległego zawału serca.

Młoda kobieta miała dwójkę dzieci. 3 lata wcześniej zmarł ich ojciec. Dawid i Wiktoria trafili teraz pod opiekę siostry pani Alicji, która sama ma dwójkę potomstwa.

Wszyscy jesteśmy w ogromnym szoku. Chcemy w tej ciężkiej, trudnej i niespodziewanej sytuacji pomóc dzieciom, aby przynajmniej częściowo zapewnić im godne życie i wesprzeć rodzinę. Trzeba przygotować dla nich miejsce, zakupić meble itp. – mówi „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu ” Małgorzata Szal, przyjaciółka zmarłej, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy.

Akcję pomocy osieroconym dzieciom można wesprzeć pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/tu2a2u.

5 komentarzy

  1. Trzeba pomóc i tyle co zostaje człowiek dla człowieka i wiara wiara bo to czasy ostateczne , za dużo ludzi umarło ostatnio młodych i starszych , dziwne te zawały serca wylewy , udary … od 2019 roku …

  2. Bóg tak chciał, aby dwójce dzieci zabrać rodziców? Mam jednak rację, że chyba jednak Boga nie ma. Współczuję dzieciom.